DOPRAVA ZDARMA: Při objednávce nad 4 000 Kč, máte od nás dopravu zadarmo!

Molitanový ráj

Dětský svět patří mezi nejtajuplnější a nejzábavnější místa. Není zde místo pro starosti a špatnou náladu. Dětství je období plné her a legrace. Od role dospěláka se očekává jen to, že tento dětský svět učiní bezpečným. Pomozte vašim dětem vytvořit ráj, kde neexistuje žádná bolístka a slzičky. Firma OSMOST s.r.o. vám nabízí široký sortiment měkkoučkých hraček a kamarádů, které si vaše děti zamilují. Stanou se nezbytnou součástí dětských pokojíčků a vodních bitev v koupelně či v bazénu.


Vaše dítě se v mžiku stane architektem a postaví až do nebe sahající věže, rozlehlá panství nebo dlouhé tunely. A to vše pomocí pratelných molitanových kostek. Barevné a měkké kostičky rozvíjí dovednosti vašich dětí a stanou se základním stavebním kamenem pro každou hru. Hlavní výhodou je bezpečnost a kvalita použitého materiálu. A už nikdy se vám nestane, že v noci šlápnete na miniaturní, tvrdou a plastovou součást stavebnice.


Devítidílné puzzle z pokoje vašeho dítka vytvoří malý hlavolam. Účelem je hlavně zábava a rozvíjení logických schopností. A to vše v záplavě barev a tvarů. Po složení slouží jako měkká podložka pro hru, která chrání před uklouznutím a chladem.


Veselé houbičky nabízejí nekonečné možnosti pro hru ve vodě i na suchu. Díky široké nabídce motivů zvířátek a velké škále barev si vaše ratolest může založit třeba vlastní zoo nebo farmu. Nekončící zábava s měkkými zvířátky může začít.


Společnost OSMOST s.r.o. nenabízí jen pestrý sortiment dětských hraček a houbiček. Pro vaši firmu vytvoříme mycí houby s logem či obrázkem společnosti, které se mohou stát součástí například reklamních balíčků pro vaše klienty. Potisk je velmi kvalitní a trvanlivý. Nemusíte se tedy bát, že vaše houba bude na houby. Ukažte všem, že vaše firma myslí na ekologii a čistotu. Originalitě se totiž meze nekladou.


Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat

lubos.horava@osmost.cz Zobrazit všechny kontakty