DOPRAVA ZDARMA: Při objednávce nad 4 000 Kč, máte od nás dopravu zadarmo!

Zvířátka 26.08.2016

Zvířecí kamarádi 

Máš rád zvířátka stejně, jako my? Už nesmutni, že nemůžeš mít doma to opravdové. Máme pro tebe malé překvapení. Teď můžeš mít celou partu zvířecích kamarádů. Spousta přátel za tebou přijela z babiččina dvorku. Kravička Šárka bydlí ve chlévě. Má ráda seno, dává nám tolik zdravé mléko a na pozdrav ti zabučí. Žabka Lucka zase přebývá v nedalekém rybníčku. Strašně ráda se opaluje na listu leknínu a kvákavě si prozpěvuje své oblíbené písničky. Zato prasátko Pája je velký lenoch. Nejraději se povaluje v bahně a spokojeně si chrochtá. Je tam velká legrace a jeden bez druhého nedají ani ránu. Někdo jim ale chybí. Jsi to ty. Seznam se s touhle veselou a barevnou sebrankou. Můžeš si je vzít opravdu kamkoliv. Do školky, do vany, do bazénu nebo si s nimi hrát v pokojíčku. Zvířátka ti nikdy neublíží, protože jsou tak měkkoučká a nemají zoubky ani drápky.


Druhá parta kamarádů je z mnohem větší dálky. Až z daleké a slunné Afriky. Ale neboj se. Nebude to žádná divočina. Hrošík Kuba je usměvavý a veselý společník. Moc rád se koupe a potápí. Ve tvém bazénu se mu bude jistě moc líbit. Žirafka Terka se na všechno dívá z velké výšky. Není ale vůbec namyšlená, jen má hodně dlouhý krk, aby se dostala k nejšťavnatějším listům na stromě. V nedalekém pralese skotačí a dovádí opička Bára. Je jí všude plno a skáče ze stromu na strom.


Všechna naše zvířátka mají ale něco společného, i když jsou tak odlišná. Jsou vyrobená z měkkého molitanu, aby tě hraní s nimi nebolelo, jsou barevná a užiješ si s nimi spoustu srandy. Nasbírej je všechny a vytvoř si ve svém pokojíčku veselou zoo.

Více na: vesele-houbicky.cz


Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat

lubos.horava@osmost.cz Zobrazit všechny kontakty